Sledujte nás

 

Možnosti dopravy:

  59Kč 

 

  87Kč

 

Česká pošta - Balík Do ruky    89Kč

 

Osobní odběr v Havířově: 0Kč

 

Platební metody:

 

  1. Úvod
  2. Reklamace
Reklamace

 

Telefon:  +420731 292 460

 

Email:  info@panskystyl.cz

 

Při reklamaci volejte, nebo napište na email a popište svou reklamaci a domluvíme se, jak postupovat dál.

 


 

Vracení zboží ve 30 denní lhůtě:

Podle občanského zákoníku má spotřebitel právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, ve 14 denní lhůtě od převzetí zboží - u nás prodlouženo nad rámec zákoníku na 30dní.

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 30 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na mém odběrném místě v Havířově.

  • zboží musí mít originál štítek
  • nesmí být špinavé , zničené
  • nesmí mít známky používání, nošení.

 

Kde zboží vrátit:

Zboží můžete vrátit osobně na skladě v Havířově po předchozí domluvě (tel, email). Dále můžete zboží vrátit přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu viz. níž.

ZÁSADNĚ NEPŘEBÍRÁME BALÍKY DOPORUČENĚ NEBO BALÍK DO RUKY !!

 

 

ZÁSILKOVNA:

Květinářství Kopretina

 

Dlouhá tř. 873/18b
736 01
Havířov

 

ID pobočky : 4362

 

 


 

BALÍKOVNA - POŠTA:

 

Důležité informace:

  • Nepřebíráme dobírky
  • Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naše reklamační oddělení ( případně než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno). Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.
  • POZOR DŮLEŽITÉ !! Nepřebíráme zboží poslané Českou poštou !! jen balík do Balíkovny

 

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.

 

Dodržení 30denní lhůty

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. . Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 30 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží prodávajícímu.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
2022 © PánskýStyl.cz – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz