• Štítky blogu

Potřebujete poradit?

Bc. Lenka Kotrlová, DiS
+420 731 292 460 (Po-Pá, 8-16 hod.)
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rádce
  4. Víte, čím mohou sexshopy nečekaně zpestřit váš sexuální život?
31.12.2022
Rádce

Víte, čím mohou sexshopy nečekaně zpestřit váš sexuální život?

 

Všichni asi tušíme, co se v sexshopech obvykle prodává. Někdo tam možná ještě nebyl, ale i tak je zřejmé, jaké zboží si v nich typicky můžete koupit a k čemu slouží. Možná ale nevíte, že v jejich regálech lze nalézt i skutečné perly, které nejen ozvláštní a zlepší váš intimní život, ale dokážou vás i neskutečně pobavit.

 

Zdroj fotky: freepik.com

 

Vibrátory jsou úplná klasika. Sexy prádlo pro dámy je příjemným zpestřením intimních večerů. Korzety a podvazky dokážou leckoho navnadit a ženám dodávají sex-appeal. Venušiny kuličky jsou velmi známou pomůckou pro osamělé ženy. A nějaký ten bičík, růžová pouta nebo latex je něčím, co umí pořádně zamíchat běžným stereotypem.

Ale i když přesně tyto produkty patří v sexshopech k těm nejžádanějším a nejprodávanějším, tak už na nich není nic překvapivého. Všichni je znají a všichni vědí, co od nich očekávat. Dá se tedy v sexshopu pořád ještě koupit něco skutečně neotřelého?

 

Pohrajte si

Lidé jsou hraví tvorové. To vědí i provozovatelé těchto obchodů, a proto jim nabízejí různé kostýmy, aby si v ložnici mohli zahrát divadlo, prožít na chvíli život někoho jiného, ponořit se do říše fantazie. Fakt, že je o tento typ zboží takový zájem, jen potvrzuje, že si i v dospělosti zkrátka rádi hrajeme, že nás to baví. Ale ta hra by měla být naprosto dokonalá a neměla by mít žádné trhliny v ději, nemyslíte?

I proto v sexshopech můžete koupit na první pohled drobnosti, ale takové, které vás při hraní různých scének dostanou do kolen. Třeba taková smlouva o otroctví – to je něco, na co nejdřív budete koukat nevěřícně, ale pak vás to naprosto dostane. To je prostě dokonalý nápad, když už si hrajete na sadistického otrokáře a jeho bezbrannou oběť.

Když partnerka představuje sexy dračici, zaručeně vás zase pobaví, když si na ňadra nalepí obrázkové náplasti s různými motivy.

Pomoci i pobavit může návlek na penis, který může mít různé tvary a podoby a navíc umí tento důležitý úd vhodně prodloužit.

A třeba kočičí masku připomínající tu typicky karnevalovou byste v sexshopu možná nečekali – a přesto při vhodné příležitosti dokáže pořádně nažhavit.

 

Stoupající zájem žen

I díky tomu, že v sexshopech čím dál častěji nakupují ženy, stávají se novými hity různé pomůcky, které jim mají pomoci dosáhnout orgasmu. Elektrické výboje sice mohou působit trochu jako BDSM praktika, ale nevěřili byste, kolik žen si je užívá.

Úplně stejně roste zájem o womanizéry či nenápadné vibrátory do kalhotek, které ženy přivádějí na vrchol slasti.

A co se týká mužů, ti zase čím dál častěji zkoušejí, jak na ně zapůsobí vibrační kroužek na penis a leckoho zláká třeba i pomůcka pro masáž prostaty.

 

Erotika jakožto součást života

Je prokázané, že návštěvnost e-shopů stoupá. A to nejen těch kamenných, ale i online shopů. Navíc mezi zákazníky přibývají ti starší. Což je vlastně dobrá zpráva.

Značí to, že erotika a sex přestávají být tabu. Bereme erotiku jako nedílnou součást našich životů, chceme ji a chceme si ty chvilky náležitě užívat. Pouhé koukání na pornofilmy už nestačí. Je třeba být originální, učinit milostný život zajímavým a nenechat ho padnout do nudného stereotypu.

Provozovatelé sexshopů tento trend moc dobře sledují a snaží se mu přizpůsobovat. A právě i proto se mezi jejich zbožím objevuje pořád něco nového a nečekaného. A to ať už se jedná o pomůcky pro ženy, pro muže nebo pro páry.

 

Moderní pojetí sexshopů

Jelikož se doba mění a řada mladých lidí má jiný pohled na svět než starší generace, snaží se i sexshopy jít s dobou. A nabízet nejen nové a neokoukané zboží, ale i chovat se ekologičtěji nebo vstřícněji k minoritám.

Proto například vznikají sexshopy nabízející pouze „veganské“ zboží. Což znamená, že nic z jejich nabídky nebylo vyrobeno z částí zvířat.

Mnoho těchto obchodů také nabízí nejen ochranné pomůcky jako třeba kondomy, ale do nabídky zařazují i praktické pomůcky pro ženy – tampony či menstruační kalíšky (klidně také bio či veganské či jaké ještě možné).

Leckde vám také už nabídnou i malé pohoštění nebo si s vámi popovídají nejen o nabízených produktech. A některé e-shopy se zaměřují třeba zase na LGBT+ komunitu, které se snaží vyjít vstříc po všech stránkách.

A spíš k pobavení je, že v Turecku už před pár lety vznikl Halal Sex Shop, jehož výrobky jsou prý naprosto v souladu s islámskými pravidly a poskytuje například i poradenství pro orální sex podle islámu.

 

Pro panskystyl.cz napsala Jana Skálová

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
2023 © PánskýStyl.cz – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz