- Úvod
- Pánské doplňky
- Peněženky
- Set pánské peněženky s přezkou a klíčenky Peterson
Set pánské peněženky s přezkou a klíčenky Peterson
- Novinka

- Popis
- Komentáře 0
Set pánské peněženky s přezkou a klíčenky PetersonSkladem399 Kč/ ks
Pánská kožená peněženka černé barvy s červenými pruhy v dárkovém setu s klíčenkou. Kožená peněženka je zajištěna proti otevření zapinatelnou přezkou. Peněženka má po otevření dvě kapsy na bankovky a zapinatelný mincovník na mince. Dostatek prostoru na doklady a karty zajišťuje otevírací klopa, která je zajištěna na dolní straně přezkou. Tato pánská peněženka je z kolekce značky Peterson.
- Peněženku dostanete v Dárkovém obalu společně s klíčenkou
- Rozměry peněženky jsou 10 x 12 x 2,5cm
Doplňkové informace:
| Výška: | 12cm |
| Šířka: | 10cm |
| Tloušťka: | 2,5cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 2 |
| Počet míst pro karty: | 9 |
| průsvitné kapsy: | 2 |
| Dárková krabička: | ano |
| Materiál: | přírodní kůže |
| Barva: | černá, červená |
| Orientace: | na výšku |
| RFID: | ano |












