- Úvod
- Pánské doplňky
- Peněženky
- Pánská peněženka se sponou
Pánská peněženka se sponou
- Novinka

- Popis
- Komentáře 0
Pánská peněženka se sponouNení skladem619 Kč/ ks
Pánská kožená peněženka černé barvy se zeleným vzorem. Peněženka z hovězí nappa kůže vás zaujme kvalitou zpracování. Peněženka je zajištěna proti otevření zapinatelnou přezkou. Peněženka má po otevření dvě kapsy na bankovky a zapinatelný mincovník na mince. V klopách je dostatek místa pro karty a do průhledných kapes můžete vložit doklady. Tato pánská peněženka je z kolekce značky Dariya Bags.
- Rozměry peněženky jsou 12 x 10 x 2,5cm
- Orientace peněženky: na šířku
Doplňkové informace:
| Výška: | 10cm |
| Šířka: | 12cm |
| Tloušťka: | 2,5cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 2 |
| Počet míst pro karty: | 6 |
| průsvitné kapsy: | 2 |
| Dárková krabička: | ano |
| Materiál: | přírodní kůže |
| Barva: | černá |
| RFID | ano |
| Orientace: | na šířku |












