- Úvod
- Pánské doplňky
- Peněženky
- Luxusní pánská peněženka s přezkou Peterson
Luxusní pánská peněženka s přezkou Peterson
- Novinka

- Popis
- Komentáře 0
Luxusní pánská peněženka s přezkou PetersonSkladem517 Kč/ ks
Luxusní pánská kožená peněženka černé barvy. Nádherný doplněk pro muže, který zaujme kvalitním zpracováním a vyladěným vzhledem. Kožená peněženka je zajištěna proti otevření zapinatelnou přezkou. Peněženka má po otevření dvě kapsy na bankovky a zapinatelný mincovník na mince. Dostatek prostoru na doklady a karty zajišťuje otevírací klopa, která je zajištěna na horní straně přezkou. Tato pánská peněženka je z kolekce značky Peterson.
- Peněženku dostanete v krásném plechovém obalu
- Rozměry peněženky jsou 10 x 12,5 x 2,5cm
Doplňkové informace:
| Výška: | 12,5cm |
| Šířka: | 10cm |
| Tloušťka: | 2,5cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 2 |
| Počet míst pro karty: | 9 |
| průsvitné kapsy: | 2 |
| Dárková krabička: | ano |
| Materiál: | přírodní kůže |
| Barva: | černá |
| Orientace: | na výšku |










