Kožená peněženka Cavaldi s modrým pruhem
Popis
- pánská kvalitní peněženka značky 4U Cavaldi
- uvnitř je: kapsa na mince na patent, prostorná přihrádka na bankovky, 9 míst pro karty, 4 větší místa na doklady, kapsa na zip
- Materiál: přírodní kůže
- Rozměry: výška 10,5 cm, šířka 13 cm, tloušťka 2,5 cm
.jpg)
Doplňkové informace:
| Výška: | 10,5cm |
| Šířka: | 13cm |
| Tloušťka: | 2,5cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 2 |
| Počet míst pro karty: | 9 |
| Počet míst pro dokumenty: | 4 |
| Dárková krabička: | ano |
| Materiál: | přírodní kůže |
| Barva: | černá |
Zboží zařazeno v kategoriích