- Úvod
- Pánské doplňky
- Peněženky
- Klasická černá pánská peněženka
Klasická černá pánská peněženka
- Novinka

- Popis
- Komentáře 0
Klasická černá pánská peněženkaNení skladem439 Kč/ ks
Klasická černá pánská peněženka v tradičním provedení. Peněženka má čistý vzhled a hodí se jako doplněk prakticky ke všemu. Vnitřní uspořádání v klasickém provedení zajišťuje dostatek prostoru nejen pro bankovky, ale také karty a doklady. Kvalitní pánská peněženka za příznivou cenu od značky Dariya Bags.
- Rozměry peněženky jsou 12 x 10 x 2,5cm
- Orientace peněženky: na šířku
Doplňkové informace:
| Výška: | 10cm |
| Šířka: | 12cm |
| Tloušťka: | 2,5cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 2 |
| Počet míst pro karty: | 8 |
| průsvitné kapsy: | 2 |
| Dárková krabička: | ne |
| Materiál: | přírodní kůže |
| Barva: | černá |
| RFID | ano |
| Orientace: | na šířku |











