- Úvod
- Pánské doplňky
- Peněženky
- Pánská kožená peněženka Rovicky
Pánská kožená peněženka Rovicky

- Popis
- Komentáře 0
Pánská kožená peněženka RovickyNení skladem309 Kč/ ks
Pánská horizontální kožená peněženka značky Rovicky má celkem 9 přihrádek na karty a 4 přihrádky na dokumenty. Peneženka má přihrádku na mince uzavřenou drukem. Má 2 široké kapsy na bankovky a je vybavena ochranným systémem RFID. Materiál přírodní kůže dodá peněžence noblesní vzhled.
Doplňkové informace:
| Výška: | 10cm |
| Šířka: | 12cm |
| Tloušťka: | 2,5cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 2 |
| Počet míst pro karty: | 9 |
| Počet míst pro dokumenty: | 4 |
| Dárková krabička: | ne |
| Materiál: | kůže |
| Barva: | černá |











