- Úvod
- Pánské doplňky
- Peněženky
- Pánská kožená peněženka Ronaldo
Pánská kožená peněženka Ronaldo

- Popis
- Komentáře 0
Pánská kožená peněženka RonaldoSkladem299 Kč/ ks
Pánská peněženka s pruhy RONALDO - černo-šedá
Peněženka je vyrobena z kvalitní přírodní kůže.
Doplňkové informace:
| Výška: | 12,5cm |
| Šířka: | 10cm |
| Tloušťka: | 2cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 2 |
| Počet míst pro karty: | 9 |
| Počet míst pro dokumenty: | 4 |
| Dárková krabička: | ano |
| Materiál: | kůže |
| Barva: | černá |












