- Úvod
- Pánské doplňky
- Peněženky
- Pánská kožená peněženka ALWAYS WILD
Pánská kožená peněženka ALWAYS WILD

- Popis
- Komentáře 0
Pánská kožená peněženka ALWAYS WILDSkladem390 Kč/ ks
Doplňkové informace:
| Výška: | 7cm |
| Šířka: | 9cm |
| Tloušťka: | 1cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 1 |
| Počet míst pro karty: | 8 |
| Počet míst pro dokumenty: | 1 |
| Dárková krabička: | ano |
| Materiál: | kůže |
| Barva: | hnědá |












