- Úvod
- Pánské doplňky
- Peněženky
- Loren – Hnědá pánská peněženka
Loren – Hnědá pánská peněženka

- Popis
- Komentáře 0
Loren – Hnědá pánská peněženkaNení skladem419 Kč/ ks
Pánská peněženka LOREN - světle hnědá
Pánská peněženka vyrobena z kvalitní kůže.
Doplňkové informace:
| Výška: | 9,5cm |
| Šířka: | 13,5cm |
| Tloušťka: | 2,5cm |
| Počet kapes na mince: | 1 |
| Počet kapes na bankovky: | 2 |
| Počet míst pro karty: | 10 |
| Počet míst pro dokumenty: | 4 |
| Dárková krabička: | ano |
| Materiál: | kůže |
| Barva: | světle hnědá |












